İstanbul, Türkiye
+905378865410
info@faturapp.com

Muhasebe Yazılımı

Online Ön Muhasebe Yazılımı

Muhasebe Yazılımı

Ön muhasebe yazılımı

Muhasebe tutmak KOBİ’ler için şirket başlangıcından beri en önemli unsurlardan biri olmuştur. Ve şirketin hedefleri doğrultusunda bunu düzenli bir şekilde tutmak amaçlanır.

Ancak muhasebe kayıtlarının tek düze bir bilgisayarda tutmak artık eski ve güvensiz bir yoldur. Şirket içerisinde tutuluyorsa bilgisayara virüs bulaşması, yangın, hırsızlık gibi mağdur edebilecek durumlara yol açabilir.

Muhasebe yazılımı, şirketlerin hesaplarını kayıt altına almak, takip etmek nedeniyle kullandıkları bilgisayar programlarıdır. Şirket gereksinimlerine göre değiştirilir ve farklılaşırlar. Şu günlerde kullanılan muhasebe yazılımları ile gün açılış ve kapanış bilgileri, dönem sonu gider kayıtları gibi pek çok muhasebe kaydı otomatik bir şekilde yapılmaktadır.

Bu programlarda ortaya çıkabilecek en ufak sorunun, şirketlere belki de geri dönüşü olmayacak zararlar a uğratabileceği göz önünde alınmalıdır. Piyasada yalnızca veresiye hesabı tutulabilecek yazılımlardan, personel, çek senet, banka takipleri yapabilen yazılımlara kadar çok sayıda sürümler bulunmaktadır.